Укр

Допоможіть IT проєкту HelpFi, а проєкт допоможе мільйонам українцям.

Українські програмісти з Маріуполя пережили страшні моменти у своєму житті, зібрали команду і вирішили допомогти українцям у розв'язаних проблем, швидко знайти допомогу або отримати замовлення на роботу, Ви також можете брати участь у розвитку та вдосконаленні проєкту.

Стати партнером

Стати партнером проєкту, створіть бізнес в інтернеті без продажу та запрошень. Всі ми живемо обмінюючи свій час на гроші, але для кожного з нас прийде момент, коли ми не зможемо це зробити, хтось захворіє або травмується, а хтось просто піде на пенсію. Додаткове джерело прибутку стане Вашою подушкою безпеки.

Розповідайте про проект

Розповідайте про як категорії "Допомога українцям" де можна знайти безкоштовне житло, харчування одяг та багато іншого так необхідне українцям, які покинули свої будинки через війну, розповідайте блогерам, друзям і знайомим, в Helpfi буде безліч корисних послуг і можна буде швидко розв'язувати будь-яку проблему. Ми розраховуємо, що це допоможе мільйонам Українців де б вони не опинилися через обставини.

Підтримайте проект фінансово

Наша команда в основному складається з Маріупольців і мало хто з нас у безпеці, як і всі українці зараз. Але ми попри все працюємо над проєктом. Якщо вам близькі наші цілі та теж хочете допомогти Українцям діяти допомагаючи один одному, допоможіть проєкт через донат. Команда Helpfi буде вдячна за будь-яку підтримку! А ми будемо й надалі працювати над досягненням наших цілей, додаючи та покращуючи функціонал сервісу HelpFi.

Пропонуйте свої ідеї

Пропонуйте свої ідеї як можна покращити проект! Ми ще знаходимося в альфа версії продукту, тому багато своїх слабких місць бачимо, знаємо і працюємо над ними, але з вами, ми швидше і краще створимо якісний, корисний продукт, який дозволить вирішувати будь-які завдання користувачів, відкриваючи їм доступ до бази послуг, а виконавцям дасть можливість заробляти у такий нелегкий час.