icon

Супермаркет послуг HELPFI це стартап з Маріуполя.

Пам'ятаєте, раніше був такий фільм "Викрасти за 60 секунд"?🚗

Не можна сказати, щоб ми ним керувалися, але щось спільне у нас із ним є☝️

Мета HelpFi - це дати можливість знайти будь-якого майстра або послугу за 30 - 60 секунд ⏱️

Тож у нас все просто:

  • 1️⃣ Покажіть на карті або прописом де Ви знаходитесь
  • 2️⃣ Напишіть якого майстра або послугу Вам треба знайти.
  • 3️⃣ Зразу ми покажемо виконавців або послуги які знаходяться поруч з Вами, вибирайте за ціною чи відстанню, по відгуках або професіоналізму.
  • 4️⃣ Виберіть по параметрах майстра чи послугу і подзвоніть
  • 5️⃣ Залиште відгук про виконану послугу

Допоможіть IT проєкту HelpFi, а проєкт допоможе мільйонам українцям.

Українські програмісти з Маріуполя пережили страшні моменти у своєму житті, зібрали команду та вирішили допомогти українцям у розв'язання проблем, швидко знайти допомогу, або отримати замовлення на роботу. Візьміть участь у розвитку та покращенні проєкту, беручи участь в AirDrop токенів для передплатників та партнерів проєкту HelpFi. Для популяризації проєкту HelpFi розробники оголосили про безплатне розповсюдження HelpFiTokens. HelpFiTokens надаються безплатно під час реєстрації, а також заробляйте HelpFiTokens допомагаючи в рекламі проєкту або виграйте HelpFiTokens беручи участь у PitStop грі. Виводьте FrozenDrop HelpFiTokens на крипту MetaMask гаманець.

Стати партнером

Стати партнером проєкту, створіть бізнес в інтернеті без продажу та запрошень. Всі ми живемо обмінюючи свій час на гроші, але для кожного з нас прийде момент, коли ми не зможемо це зробити, хтось захворіє або травмується, а хтось просто піде на пенсію. Додаткове джерело прибутку стане Вашою подушкою безпеки.

Розповідайте про проект

Розповідайте про як категорії "Допомога українцям" де можна знайти безкоштовне житло, харчування одяг та багато іншого так необхідне українцям, які покинули свої будинки через війну, розповідайте блогерам, друзям і знайомим, в Helpfi буде безліч корисних послуг і можна буде швидко розв'язувати будь-яку проблему. Ми розраховуємо, що це допоможе мільйонам Українців де б вони не опинилися через обставини.

Підтримайте проект фінансово

Наша команда в основному складається з Маріупольців і мало хто з нас у безпеці, як і всі українці зараз. Але ми попри все працюємо над проєктом. Якщо вам близькі наші цілі та теж хочете допомогти Українцям діяти допомагаючи один одному, допоможіть проєкт через донат. Команда Helpfi буде вдячна за будь-яку підтримку! А ми будемо й надалі працювати над досягненням наших цілей, додаючи та покращуючи функціонал сервісу HelpFi.

Пропонуйте свої ідеї

Пропонуйте свої ідеї як можна покращити проект! Ми ще знаходимося в альфа версії продукту, тому багато своїх слабких місць бачимо, знаємо і працюємо над ними, але з вами, ми швидше і краще створимо якісний, корисний продукт, який дозволить вирішувати будь-які завдання користувачів, відкриваючи їм доступ до бази послуг, а виконавцям дасть можливість заробляти у такий нелегкий час.