icon
icon

Загальні питання

Зміст

В HelpFi.ua існує три сутності:

1. Клієнти (замовники) - Ті хто замовляють послуги або шукають допомогу.

2. Виконавці - Ті хто зареєстрували одну і більше послуг.

3. Партнери - Колективна співпраця людей на основі Краудфандингу, які добровільно об'єднують свої гроші та інші ресурси разом, щоб підтримати та розвивати бізнес проєкт.

1.Як зареєструватися на сайті?

Щоб зареєструвати акаунт на HelpFi.ua, натисніть“Увійти чи Реєстрація” в верхній частині головної сторінки.

У вікні, що відкрилося, введіть свій номер телефону і пароль, після чого натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть своє ім'я та адресу електронної пошти і натисніть кнопку "Зареєструватись".

Тепер ви у команді HelpFi!

Чи можу я одразу після реєстрації знайти потрібну послугу?

Так, одразу після реєстрації вам буде доступний повний список виконавців.

Чи можу я отримати своє замовлення одразу після реєстрації ?

Не одразу. Спершу, щоб отримувати замовлення, вам треба стати виконавцем на нашому сайті.

2. Як встановити додаток?

Для того, щоб встановити додаток "HelpFi" на ваш смартфон, натисніть на клавішу “завантажити додаток” в лівому кутку екрана і оберіть платформу для завантаження (IOS или Android).

Для роботи програми увімкніть доступ до інтернету або Wi-Fi. Підключитися до мережі необхідно для того, щоб застосунок ідентифікував вас і визначив ваше місце розташування.

Під час встановлення застосунок запитає доступ до вашої геолокації та дозвіл на надсилання сповіщень. Якщо під час встановлення ви забороните надсилати сповіщення, ви зможете увімкнути їх пізніше в “Налаштуваннях” телефону.

Після того як ви встановили додаток, зареєструйтеся або увійдіть у систему. Для цього натисніть на кнопку меню в лівому верхньому кутку, і виберіть пункт "увійти/реєстрація".

3. Як замовити послугу?

Після успішної реєстрації на сайті або в мобільному додатку ви потрапляєте на головну сторінку. Праворуч буде показана карта, а ліворуч меню.

Угорі екрана розташована клавіша, де вам потрібно вибрати, чи хочете ви замовити таксі або інші види послуг.

Далі вам потрібно вказати адресу. Це можна зробити двома способами. Ввести адресу вручну у верхньому рядку, або встановити маркер на карті.

Після вибору адреси, вам також потрібно вибрати необхідний вид послуги, це також можна зробити двома способами. Ви можете ввести назву необхідної послуги в рядку під адресою.

Або натиснути на кнопку меню і вибрати необхідну послугу зі списку.

Програма покаже найближчих, доступних вам виконавців з їхнім рейтингом, ціною і контактами.

4. Як замовити Таксі?

Щоб замовити таксі, вам потрібно натиснути на значок автомобіля у верхній частині сторінки.

Далі вам також потрібно вказати вашу адресу і пункт призначення, використовуючи адресні рядки вгорі, або встановивши маркери на карті.

Клієнти з сайту, або через мобільний додаток HelpFi можуть викликати таксі або інший транспорт трьома способами (мал. 1):

  • Вибрати - Програма покаже їм найближчих доступних водіїв, з яких вони можуть обрати найбільш відповідний їм по відстані, марці автомобіля або відгукам і якщо вони оберуть ваш автомобіль, ви отримаєте повідомлення в додатку що вас замовив клієнт.
  • Зробити замовлення клієнт натискає кнопку Замовити  - водії які знаходяться в радіусі до 5 км бачать замовлення в додатку і хтось із них бере замовлення. Після цього клієнту приходить повідомлення хто взяв замовлення.
  • Зробити попереднє замовлення на визначений клієнтом день і час.

Клієнт також може вибрати марку автомобіля (мал. 2)

5. Як стати Виконавцем?

Виконавцем може стати будь-яка людина, від 18-ти років. Якщо ви надаєте послуги і хочете збільшити кількість клієнтів, HelpFi - допоможе вам у цьому! Після успішної реєстрації на сайті або в додатку, ви потрапляєте на головну сторінку додатку! Праворуч у вас розташована карта, зліва меню.

Стати виконавцем і почати пропонувати свої послуги можна двома способами.

Перший спосіб

У пошуковому рядку у верхній частині екрана введіть свою адресу і назву послуги.

Далі знайдіть потрібний вам тип послуги і натисніть кнопку "Створити послугу".

Далі пройдіть реєстрацію, заповнивши необхідну інформацію про себе, послугу, яку ви надаєте, ваші контакти та графік роботи і натисніть кнопку "Створити послугу".

ГОТОВО!!

Ваша послуга була створена і додана в список. Тут вам потрібно перейти в чат-бот, щоб отримувати замовлення, повідомлення та новини компанії, а також ви можете перейти в інші розділи додатку, щоб дізнатися детальну інформацію про те, як ще ви можете заробити з HelpFi.

Натиснувши на кнопку "Мої послуги", ви перейдете до кабінету, де будуть показані всі надані вами послуги. Тут ви зможете прибирати, редагувати і додавати нові послуги.

Другий Спосіб

У лівій частині екрана знайдіть меню створити послугу. Вам відкриється список вже створених вами послуг (якщо раніше ви не створювали послуги, цей список буде порожній). Натисніть кнопку "Створити послугу".

Далі пройдіть реєстрацію так само, як було зазначено в першому способі.

Поставити запитання у чаті