icon
icon

White Paper проекту “HelpFi”

Зміст

 • Вступ
 • Опис проекту
 • Опис токенів
 • Токеноміка проекту
 • Розповідь про команду
 • Дорожня карта
 • Контакти

Вступ

Пам'ятаєте, раніше був такий фільм "Викрасти за 60 секунд"?🚗

Не можна сказати, щоб ми ним керувалися, але щось спільне у нас із ним є☝️

Мета HelpFi – це дати можливість знайти будь-якого майстра чи послугу за 30 – 60 секунд.

Опис проекту!

Ринок послуг величезний, мільйони професіоналів щодня стикаються із проблемою пошуку потенційних клієнтів. У свою чергу мільйони людей щодня перебувають у пошуку якісних послуг. З початком повномаштабного наступу росії, в Україні ця проблема стала ще гострішою. Величезна кількість людей зі східних регіонів України були змушені переїхати в інші міста чи країни Європи та розпочинати життя спочатку. Таким чином, ті, хто надавали послуги та мали свою клієнтську базу, усе втратили і їм доводиться все починати з початку. Так само і багатьом людям, які звикли до своїх перевірених роками перукарів, автослюсарів, фітнес тренерів тощо, доводиться заново налагоджувати своє життя на новому місці.

Українські програмісти з Маріуполя, зібрали команду та вирішили допомогти українцям створити проект “HelpFi” для вирішення проблем, швидко знайти послугу, або отримати замовлення на роботу.

Ми оптимізували шлях від клієнта до виконавця та зробили його максимально зручним, швидким та безпечним для обох сторін. По-друге, “HelpFi” виконує важливу соціальну роль, допомагаючи людям швидше адаптуватися, знайти можливість заробляти та будувати свої ком'юніті у нових для себе місцях та умовах життя. По-третє, у проекті є соціальний напрям як допомога українцям. Де українці, перебуваючи в будь-якій країні, зможуть знайти поряд з собою всі пункти, які можуть надати їм допомогу.

Ми пройшли великий шлях від усвідомлення проблеми до формування рішення для неї. Ми питали і слухали відповіді, пропонували і знову ж таки слухали. Більшість з ідей, які вже реалізовані і будуть реалізовані, взяті з результатів таких обговорень. Йдеться не про 100, а понад 1000 реальних людей таким, які приклалися до цієї ідеї. Загалом, і надалі ми будемо дотримуватися даної стратегії.

Ми написали демо версію проекту, програмний комплекс із десяти программ: Android, iPhone, Call-центр, сервера web сайт та створили партнерську програму для просування компанії. На даний момент в бізнесі вже зареєструвалося понад 30 000 виконавців із різних міст, що підтвердили свою зацікавленість та готові використати наш майданчик для надання послуг.

Проект користується попитом і потрібний мільйонам людей. Не лише українцям, він потрібен усім!

Ми вивчали конкурентів, вітчизняних та зарубіжних, оцінювали ризики та розробили стратегію щодо залучення коштів на розвиток та просування проекту.

У компанії HelpFi запущено партнерська програма, де будь-який бажаючий може приєднатися до проекту та забезпечити собі стабільний пасивний дохід, купивши один із чотирьох доступних бізнес пакетів.

Навіщо потрібний токен?

Основним завданням токена HelpFi (THF) буде залучення коштів на просування та розвиток проекту. Також THF може бути засобом розрахунку всередині проекту!

Команда розробників HelpFi запускає свій власний токен, який буде покращувати та розвивати екосистему компанії.Token HelpFi (THF) створений на базі блокчейну Binance Smart Chain і буде активно використовуватися в кількох напрямках, які наведені нижче.

1.Інвестиційна функція

Фаундери(Засновники) проекту планують провести лістинг THF на PancakeSwap та інших крипто майданчиках.Перед лістингом токена буде проведено два раунда ICO Presale. Закритий раунд, для інвесторів та Відкритий раунд для всіх бажаючих стати холдерами(власниками) токена.

Перед ICO буде проведено рекламну компанію через Airdrop.

Закритий раунд ICO.

На закритому раунді інвестори зможуть придбати THF і обміняти їх на частку компанії став одним з акціонерів проекту. На першому етапі ICO буде розпродано THF на суму 200 000 USD еквівалентну 5% компанії. Мінімальний поріг входу від 5000 USD

Відкритий раунд ICO.

На етапі відкритого раунду Presale, будь хто зможе придбати токен THF за фіксованою ціною в 0,05 USD за токен, що буде нижчою за передбачувану ціну під час лістингу. Учасники другого раунду отримають обгорнутий токен HT, який буде еквівалентний за ціною токену THF. Обміняти обгорнутий токен HT на THF можна буде через 3 місяці з моменту лістингу THF на Pancakeswap

Кошти, залучені в ході проведення ICO, будуть витрачені на проведення рекламної компанії, розвиток проекту та забезпечення токенів ліквідністю.

2. Партнерська програма HelpFi.

Участь у партнерській програмі також є основною функцією токена THF.

І так, будь-хто може стати партнером компанії і забезпечити собі стабільний пасивний дохід за допомогою придбання бізнес пакетів HelpFi за токен THF. Бізнес-пакет дозволяє партнеру запрошувати в проект нових користувачів за допомогою реферального посилання. Також, кожен партнер, залежно від обраного пакету, отримає певну кількість слотів, в який може додати будь-якого з уже зареєстрованих виконавців і отримувати відсоток від виконаних ним замовлень. Якщо будь-який з виконавців перестає працювати, партнер зможе замінити його іншим доступним виконавцем і продовжувати отримувати пасивний дохід.

3. Токени THF як засобу розрахунку всередині бізнесу

THF також покликаний покращити екосистему всередині компанії. Купівля бізнес пакетів, введення та виведення доступних виконавців, продаж прав на виконавця зареєстрованого партнером з реферального посилання, буде здійснюватися за допомогою THF. Також замовник зможе розраховуватись з виконавцем за виконані послуги у токенах THF.

4.PitStop

PitStop це гра, побудована на системі PlayToEarn та вбудована у проект HelpFi. Заробляй THF виконуючи завдання від PitStop та вигравай THF в онлайн грі з іншими користувачами.

Токеноміка проекту

1.Загальна емісія 30 000 000 THF

2. Виділено 4 000 000 THF на ICO, що проходитиме у два етапи. Закритий раунд для інвесторів 2 000 000 THF за ціною 0,1 USD. Відкритий раунд. 2 000 000 обгорнутих токенів HТ в еквіваленті 1к1 за ціною 0,05 з локом (утриманням) на 3 місяці з моменту лістингу THF на Pancakeswap.

3. Виділено 1 000 000 обгорнутих токенів HT в еквіваленті 1к1 з THF на аірдроп(AirDrop) та рекламу з розлоком(зняття обмежень на продаж) через 3 місяці з моменту лістингу THF на Pancakeswap.

Команада HelpFi

Founder

Serhiy Parasyuk

Co-founder

Maksim Moroz

Head of Ui/UX

Yevgen Makushenko

Support / Finance

Olha Cherkez

System admin

Vadim Samoylenko

Backend Dev

Yevhenii Pakhalchuk

Android/IOS

Dmytro Michailov

Java Dev

Andriy Yakivchyuk

Python Dev

Andriy Protas

Засновник компанії HelpFi- Сергій Парасюк

Підприємець, м. Маріуполь

Закінчив Національну академію управління. м.Київ

Засновник компаній у м. Маріуполі – з 1998р. ПП "Равенна"; 1999. ТОВ “Оскар-сервіс; 1999р. ТОВ "Укрюжторг" та 5.04.2022 HelpFi B.V.

Android/IOS - Дмитро Михайлов

Закінчив "Кременчуцький Державний Політехнічний Університет"

Розробник Flutter, Java.

Має великий досвід роботи у сфері Java та Web Design

JAVA Розробник - Андрій Яківчук

Закінчив “Київський національний університет прикладної кібернетики”

Має великий досвід програмування

Road Map

 • 2022 - Ідея! Вивчення ринку
 • 2022 - Створення команди HelpFi. Реєстрація бренду
 • 2023 - Розробка демо версії.
 • 2023 - Розробка програмного забезпечення. Створення екосистеми
 • 2023 - Створення власного токена HelpFi (THF).
 • 2023 - Створення та запуск партнерської програми
 • 2023 - Запуск Airdrop. Старт ICO
 • 2024 - Запуск рекламної компанії проекту у великих містах України
 • 2024 - Лістинг THF на Pancakeswap
 • 2024 - Розблокування токенів HFT отриманих через ICO та Airdrop
 • 2024 - Початок масштабування проекту в ближнє та дальнє зарубіжжя
 • 2024 - Закінчення ICO. Старт монетизації проекту

7.Контакти

Telegram

WhatsApp

Email

Сайт Проекту

Як купити токени

P.S. Представляємо Вам інформацію про людину – бізнесмена, засновника та розробника проекту.

Поставити запитання у чаті