icon
icon

Доброго вечора, я з України!

Мене звуть Сергій, я підприємець з Маріуполя, мені 54 роки, я одружений і маю двох дітей. До війни мав успішний бізнес у Маріуполі, будував його 25 років і, як і тисячі звичайних людей, спокійно працював та з упевненістю дивився в майбутнє.

Це фото з донькою яке я зробив у бомбосховищі під час ракетного обстрілу Маріуполя, але я вибрався з пекла і тепер мешкаю у вільній Україні та займаюсь розробкою свого проекту.

В 2014 році приймав участь у революції гідності та протистоянню російській агресії на Донбасі.

З початком російської агресії, одномоментно втратив свій бізнес. Цілий місяць я провів в оточеному Маріуполі під обстрілами та бомбування. Коли нам дали зелений коридор, я з родиною 5 дорослих, 3 внуків і 2 собаки в одній вцілілій машині три доби, під обстрілами та через ворожі блокпости добиралися до вільної України. Не буду описувати всі жахіття, які прийшлось пережити мені та моїй родині, головне всі живі.

Переді мною постало складне завдання з багатьма невідомими:

  • Потрібне нове джерело доходу.
  • Для цього потрібен преміальний продукт широкого та постійного попиту.
  • Міжнародний, щоб вдруге не обвалився.
  • Онлайн, щоб не забрали й був мобільним, працював з будь-якої точки світу.
  • Щоб швидко стартував, бо часу і сил на другий забіг у 25 років вже немає.
  • Який би успішно себе зарекомендував, щоб не прогоріти та не наробити фатальних помилок.

Розумієте?

Думав глухий кут, але безперервний пошук рішення, спроби і помилки дали результат. Я зібрав команду та розпочав розробляти власний проект, який поєднує попит та пропозиції. Онлайн сервіс для швидкого пошуку допомоги та послуг які надають люди в різних категоріях. Назвав його, супермаркет послуг HelpFi. Це аналог всесвітньо відомих сервісів Uber, Booking та Airbnb.

Ми пройшли довгий шлях від усвідомлення проблематики, формування концепції та технічних рішень до реалізації самого проекту. Ми запитували і слухали відповіді, пропонували рішення і отримували зворотній зв’язок, аналізували конструктивну критику та надані пропозиції. Більшість ідей, які вже реалізовані і будуть реалізовані, взяті за результатами таких обговорень. Йдеться не про 100, а про понад 1000 реальних людей, які приєдналися до цієї ідеї..

Моя родина зараз за кордоном, а я з сином та командою розвиваю проект. Шукаю однодумців, партнерів, щоб разом запустити та розвивати HelpFi в Україні та в усьому світі.

Питання довіри дуже важливе, тому рекомендую подивитися цей короткий фільм за посиланням, Ви краще дізнаєтеся про мене як про бізнесмена, засновника, розробника проекту та можливо майбутнього партнера.