icon
icon

Українські програмісти з Маріуполя пережили страшні моменти у своєму житті, оточення та руйнування Маріуполя. Але змогли виїхати, та продовжили здійснювати свої ідеї та мрії. Створили продукт, що дозволяє мільйонам людей вирішувати різні проблеми.

Ви можете бути багатим або бідним, бізнесменом або трудівником, студентом або пенсіонером, але цей сайт змінить життя кожному з Вас. Сотням, щоб примножити капітал, тисячам, щоб побудувати бізнес з мінімальними вкладеннями, мільйонам, щоб просто заробляти роблячи свою улюблену справу, а сотням мільйонів цей сайт просто допоможе у скрутну хвилину!

Чи потрібно щось продавати, чи когось запрошувати?

Продавати нічого не потрібно!

Запрошувати не потрібно!

Але якщо ви вмієте запрошувати, то будете заробляти більше.

Ми навчимо Вас як запрошувати не запрошуючи!

На це у Вас буде йти 5-10 хвилин на день

Подивіться УВАЖНО !!! Відео презентацію та переконайтеся на скільки масштабним є проект, в якому ви зможете побудувати свій довічний інтернет бізнес.

За проектом HelpFi майбутнє! Ви можете зараз не повірити та пройти повз, головне – не пошкодувати про це з часом!

До проекту вже приєдналося багато партнерів з різних країн. Ви також можете підтримати Українську компанію з Маріуполя, і ми разом запустимо проект спочатку в Україні, а потім у всьому світі, бо ми цього варті!

P.S. Представляємо Вашій увазі інформацію про людину – бізнесмена, засновника та розробника проекту. Перейдіть за посиланням щоб дізнатися більш

Команда програмістів з Маріуполя це зробила для вас!

Ми вже маємо додатки на Android, iPhone, створили сайт та Call-центр, збудували базу з виконавців, які готові приймати замовлення! Ми зареєстрували торгову марку та програмний код, а також пройшли реєстрацію компанії HelpFi в Нідерландах.

Наразі основна копітка робота виконана, і зараз ми готуемся запустити повномасштабну рекламу у великих містах України, потім – ближньому та дальньому зарубіжжі.

І тут виникае питання, а як ще можно заробляти у проекті?

Ми зробили так що в HelpFi є багато способів заробляти і ви можете вибрати один чи декілька з них

Але зараз ми хочемо звернути вашу увагу саме на “Партнерську програму” від HelpFi

Ми не вигадували "велосипед" Ми використовували партнерську програму, що діє у багатьох відомих брендах,таких як сервіс UBER.

Ви можете подивитися багато статей у Google, як діють партнерські програми у різних проектах, і як люди забезпечують себе пожиттєвим пасивним доходом!

Тож, як саме працює партнерська програма?

Поки живе людство, воно буде споживачем послуг. Мільйони людей надають послуги у різних сферах, і вони готові платити невеликий відсоток за клієнтів. а ми будемо ділитися з вами цим відсотком.

Як наслідок - Ви забезпечите собі гідне життя!

Хто може бути партнером?

Партнером може бути будь-яка людина з будь-якої країни! На цей час до проекту долучилось більш ніж 800 партнерів з різних країн Європи, України, Від Японії до Канади!

Як це працює -

Ми дамо Вам до кабінету виконавців і вони будуть приносити Вам довічний прибуток, роблячи замовлення через наш сервіс!

Команда HelpFi 💯 бере на себе всю рутинную роботу та технічне забезпечення проекту та Вашого бізнесу.

Проекту потрібна буде постійна реклама, щоб виконавці у Вашому кабінеті отримували регулярно замовлення, і в цьому нам знадобиться Ваша допомога

Все, що потрібно від Вас як партнера - приділяти вранці, в обід чи вечером від 5 до 10 хвилин на день (не щодня а коли е час) допомагаючи просуванню реклами проекта в соціальних мережах

А Саме:

1️⃣ Бути підписаним на наші офіційні сторінки у соцмережах

2️⃣ Ставити лайки

3️⃣ Коментувати

4️⃣ Ділитися рекламними постами (всьго 5 постів на день)!!!

Ваш бізнес буде розвиватися і ваші доходи зростатимуть лише за умови, що Ви витрачатимете на це +/- 10 хвилин протягом дня, у будь-який зручний для Вас час. Так! +/- 10 хвилин на день та довічний дохід!

Уявіть під кожним рекламним постом проекту будуть тисячі, а потім десятки тисяч лайків та коментарів які будуть робити партнери! Таким чином, нашу рекламу проекту будуть постійно бачити, виконавці будуть отримувати замовлення, а Ви щоденний прибуток. Про наш проект знатимуть у всьому світі.

Ставши партнером ви отримаєте ВИКОНАВЦІВ до свого кабінету❗

Після проведення повномасштабної рекламної кампанії в проекті на першому єтапі зареєструється більш ніж 100 000 виконавців в різних категоріях. Цих виконавців ми рандомно роздамо в кабінети партнерів.

Якщо виконавець не буде працювати ви можете його змінити в своєму кабінеті.

Також ви можете самостійно запросити виконавців, це не складно. Подивіться як просто запросити виконавця в наш проект за посиланням https://helpfi.ua/team

Що Ви отримаете?

1️⃣. ВИКОНАВЦІ послуг дають Вам 24% з комісії, яку вони платитимуть проекту за отримані замовлення, через наш сервіс.

2️⃣. ПАРТНЕРИ, дають Вам подвійний заробіток❗️

➡️ Перший раз кэшбэк 20% за придбаний пакет партнером якого Ви запросили.

➡️ Другий раз на постійній основі залежно від придбаного пакету 12, 6, 3 та 2% з комісії з кожного виконавця у їхніх кабінетах, яку вони платитимуть проекту за отримані замовлення через наш сервіс.

Якщо майстер з будь-яких причин перестане працювати, ви можете замінити його на іншого.

І тут виникає питання де ви можете взяти партнерів?

На відео зустрічі в Telegram каналі ми будемо розповідати- Як у вашому кабінеті з'являться партнери, яких Ви не запрошуватимете Ми навчимо Вас як запрошувати не запрошуючи! На це у Вас буде йти 5-10 хвилин на день!

За бажанням, ви також можете стати власником кількох пакетів, тим самим забезпечивши ще гідніший дохід та якість свого життя! Згодом їх можна буде продати або навіть передати у спадок.

Якщо Вас зацікавив проект, або у Вас є питання, пишіть нам у чат!

Щоб дізнатися про пакети треба натиснути на кнопку Про пакети

Для того щоб переглянути пакети Вам потрібно зареєструватися в проекті, зайти до свого кабінету та перейти за посиланням

Пакети можна придбати 3 способами

1. Купити одразу та отримати знижку. Для цього напишіть адміністратору в чат щоб отримати промокод на знижку

2. Купити у розстрочку. Під кожним пакетом є кнопка купити у розстрочку.

3. Купити за токени, отримати знижку та подарункові токени. Що таке HelpFi Tokens

При оплаті будь-якого пакету ви можете отримаєте знижку для цьго потрібно:

1. Підписатися на наші офіційні соцмережі

  1. Facebook
  2. Youtube
  3. TikTok
  4. LinkedIn
  5. Instagram
  6. Coin Market Cap
  7. Приєднатись до нашої групи в Telegram, Viber, там ми обмінюємося системною інформацією між розробниками та партнерами.

2. Додати аватарку у своєму персональному кабінеті

3. Написати в чат - Хочу стати партнером і Ви отримаєте промокод на знижку.

За реєстрацію в проекті ви отримаєте 5 подарункових токенів, За встановлення аватарки ще 2 подарункові токени, які в майбутньому ви зможете обміняти на фіатні гроші.

Також можно заробляти додаткові токени допомогаючи у рекламі проекту. Докладніше тут

Після того як ви станете партнером Вас додадуть у партнерський чат, де ми проводимо відео зустрічі.Там Ви отримаєте інструкцію, що робити далі.

Пам'ятайте Пакети дорожчатимуть і матимуть ринкову вартість! Чому?

Зараз ви купуєте пакет і у вас немає в кабінеті виконавців та партнерів! Після старту рекламної кампанії та включення монетизації виконавці у вашому кабінеті та кабінеті ваших партнерів почнуть приносити щоденний дохід тому пакет матиме ринкову цінність і може подорожчати в 3-5 разів від теперішньої ціни.

P.S. Представляємо Вам інформацію про людину – бізнесмена, засновника та розробника проекту.

Поставити запитання у чаті