icon
icon

Що таке HelpFi Tokens?

1. Навіщо потрібні токени HelpFi ?

Токени HelpFi (THF) слугують у Компанії для виконання декількох функцій.

  • Якщо ви хочете взяти участь у партнерській програмі від HelpFi, вам необхідно придбати один з доступних бізнес-пакетів за THF
  • У період проведення ICO (первинне розміщення монети на біржу), кожен власник THF на суму еквівалентну від 5 000 USD зможе отримати частку в бізнесі (докладніше дивіться White paper Компанії ).
  • Токени HT можна заробити, виконуючи прості завдання, що допомагають просуванню продукту, і згодом обміняти на THF і вивести гроші на свою карту (докладніше дивіться на сайті в розділі "заробити HelpFi Token"). THF служать внутрішньою розрахунковою одиницею. Замовник зможе оплатити послугу виконавця як за фіатну валюту так і за THF. Також, в додатку є гра PitStop, побудована на базі PlayToEarn, в якій користувачі можуть вигравати THF.
  • Після лістингу THF на Pancakeswap та інших крипто майданчиках, будь-який холдер THF зможе заробити на зростанні ціни токена.

2. Чим відрізняється THF від HT?

HT це обгорнутий токен, який буде використовуватися тільки на час проведення ICO і Airdrop. Ці токени будуть роздані користувачам за участь у рекламній кампанії, а також будуть продані на етапі відкритого ICO за ціною 0,05 USD за токен. Токени HT не братимуть участі в лістингу і не будуть платіжним засобом усередині Компанії, проте всі власники HT зможуть обміняти свої токени на THF за ціною 1:1 через 3 місяці з моменту лістингу THF на Pancakeswap (докладніше дивіться White paper продукту).

3. Як купити токени HelpFi THF?

Щоб купити токен HelpFi, вам потрібно мати будь-який криптогаманець (Metamask Metamask, Trust wallet або будь-який інший), на якому ви повинні мати певну кількість USDT, відповідну тій кількості токенів THF, яку ви хочете купити.

Якщо у вас вже є USDT на вашому криптогаманці і ви зареєстровані на сайті HelpFi, вам буде доступна купівля двох типів токенів, Токен HelpFi (THF) і обгорнутий HelpFi токен (HT). Після лістингу THF на Pancakeswap та інших крипто-майданчиках, ви зможете купити THF за USDT, підключивши свій гаманець і здійснивши транзакцію.

Щоб купити THF або НТ на етапі ICO вам потрібно написати в приватні повідомлення у Телеграмі.

https://t.me/FounderHelpFi

І вказати ваш ID у Компаніїі, який токен ви хотіли б придбати (THF або HT) і вашу адресу криптогаманця для THF. Далі ви отримаєте адресу, на яку потрібно буде переказати відповідну кількість USDT.Після підтвердження переказу THF будуть зараховані на ваш гаманець а HT з'являться на балансі у вашому особистому кабінеті.

(УВАГА!!! переконайтеся що ви додали можливість імпортувати THF на свій гаманець і ви скопіювали правильну адресу)

4. Як імпортувати токени THF у свій гаманець?

Щоб купити токени THF на свій гаманець, ви повинні мати адресу THF для свого гаманця. Для цього вам необхідно імпортувати токени THF у свій криптогаманець. Як це зробити ми покажемо на прикладі криптогаманця Metamask.

1. Перше що вам потрібно зробити, це переключиться на мережу Binance Smart Chain. Для цього у верхній частині екрана відкрийте меню мережі і виберіть мережу BNB Smart Chain.

5. Після того як ви змінили мережу, натисніть на кнопку "імпортувати токени" (в інших гаманцях це може бути кнопка "додати токен") і виберете користувацький токен.

Далі вам потрібно заповнити вільні поля.

Адреса токена : 0x0B417Fb3c5b5B2d4baDdAF8C848Bb692Cd9573A8

Символ токена : THF

Число знаків : 8

І натиснути кнопку "Імпорт"

Після цього у ваш гаманець буде додано адресу THF, яку вам потрібно буде вказати, щоб купити THF.

5. Як створити криптогаманець?

Якщо у вас немає криптогаманця, ви можете легко встановити собі будь-який з перерахованих вище, просто ввівши їхні назви в пошукову систему браузера на комп'ютері або завантажити додатки собі на смартфон.

Після того як ви завантажили і зареєстрували свій гаманець, вам потрібно додати можливість отримувати купувати USDT. (USDT це стейблкойн (stablecoin), який прив'язаний до курсу долара в еквіваленті 1:1).

USDT можна купити за іншу криптовалюту, а також за готівку, за допомогою банківської картки або іншими способами.

6. Де купити USDT?

Купити USDT за фіатну валюту (золото, срібло, дорогоцінні метали та інші) можна через будь-який обмінник. Як це зробити ми покажемо на прикладі сервісу Bestchange.

www.bestchange.com

Перейшовши за посиланням вище, ви потрапляєте на головну сторінку сервісу, у лівій частині екрана вам потрібно вибрати потрібну вам криптовалюту в колонці "Get" і спосіб купівлі в колонці "Give".

Тут ви можете купити USDT різними способами. Ми покажемо як це можна зробити, за допомогою банківської карти.

Для початку в пошуковому рядку колонки "Get" введіть назву USDT і виберіть мережу BEP 20. Потім у колонці "Give" перегорніть список до опції "Online banking" і виберіть зручний вам спосіб оплати. У нашому випадку це буде "Visa/Mastercard USD".

Далі, у правій частині екрана у вас відкриється список обмінників, де ви зможете побачити інформацію про курс, мінімальну і максимальну транзакцію і вибрати той, що підходить вам. Ми виберемо перший варіант зі списку просто натиснувши на нього.

Далі ви потрапите на сайт обмінника, де вам потрібно буде ввести номер своєї карти, суму на яку ви бажаєте купити USDT та адрессу крипто гаманця що вказано нижче

0x183FF4DEe026E1521c931E47995BD67850ACB4E4

УВАГА!!!!! Перед підтвердженням перекладу, переконайтеся, що ви ввели правильну адресу гаманця, а також обрали мережу BEP20, інакше ваші USDT загубляться і ви не зможете повернути гроші.

Після виконання транзакції зв’яжіться з розробником через Telegram або Watsapp, та вкажіть суму поповнення обраний вами тип токена та спосіб його отримання (THF на криптогаманаць, HT у ваш особистий кабінет, або обраний вами бізнес пакет)!

Готово !

Після того як ви заповнили всі поля і підтвердили транзакцію. USDT з'явиться на вашому гаманці. Тепер ви можете купити токен HelpFi за USDT.

Поставити запитання у чаті