icon
icon

Інвестуй в HelpFi

Команда HelpFi запускає два раунди передпродажу токенів THF, це ICO Investors та ICO Holders

5 причини чому треба купувати токен HelpFi

1. Більшість токенів на крипто ринку поділяються на дві групи.

  • а) Токени які нічого не варті і не мають під собою продукту.
  • б) Токени за якими стоять продукти та компанії сфера діяльності яких настільки складна, що щоб зрозуміти всю систему потрібно дуже добре розумітися на криптосфері.

Наш токен відрізняється від більшості, тим що за ним стоїть реальний проект, що створює додаткову вартість і генерує фінансовий потік. Який при цьому сам по собі побудований за зрозумілими принципами і має прості інструменти управління.

2. Проєкт привабливий для інвесторів

Оскільки він знаходиться на ранній стадії розвитку. Тому інвестуючи в компанію зараз, у вас є можливість отримати гарний прибуток у середньостроковій та довгостроковій перспективі. Токен можна придбати за $ 0,05 і варто відзначити, що ціна буде зростати в міру проведення рекламної кампанії проєкту в містах мільйонниках і може вирости до 1000%

3. Матеріальна мотивація.

Компанією розподілятимуться в еквіваленті на 1000 млн.$ токенів, між усіма учасниками які братимуть участь в AirDrop, допомагаючи в рекламі компанії та беручи участь у розіграшах спрямованих на популяризацію продукту.

4. За токени можна придбати партнерський онлайн бізнес, який пожеттево може приносити Вам дохід.

5. Токен буде внутрішньою валютою компанії.

Після виходу проєкту на монетизацію від надання послуг виконавцями, за Токени будуть проводитися розрахунки за послуги.

Тому ми пропонуємо Вам розглянути всі варіанти і долучитися до нашої компанії.

ICO Investors - це дії з продажу токенів THF на ранній стадії, для тих, хто хоче придбати токени за ціною 0,05 USD за токен з мінімальним порогом входу від 5 000 USD з подальшою можливістю обміняти свої токени на частку в компанії або продати їх після лістингу та заробити на різниці в ціні!

ICO Holders - це дії з передпродажу токенів THF на ранній стадії за фіксованою ціною 0,05 USD за токен з умовою заморозки ваших токенів (Ви отримаєте обгорнутий токен HT, який можна буде обміняти на THF у співвідношенні 1 до 1 після виходу токена на біржу!)

Зараз ви можете взяти участь в ICO Presale та купити токени HelpFi за фіксованою ціною, до виходу Компанії на біржу!

Детальніше про токени THF дивись White Paper

Детальніше про те, як купити токени THF та в чому різниця між THF та HT дивись тут

Яким буде розвиток

Щоб масштабувати продукт в інші країни, нам потрібно вирішити 4 питання:

  1. Провести рекламну кампанію в першому місті мільйоннику, протестувати та виправити можливі помилки в коді. Побачити відгуки та на їх основі доопрацювати програми.

  2. Провести рекламу ще у 2-4 містах мільйонниках, щоб закріпити стійку фінансову складову монетизації, та паралельно удосконалити програми на основі відгуків клієнтів та виконавців.

  3. Після того як Компанія почне працювати в 3-4 містах - продовжити масштабувати бізнес в Україні і паралельно провести аналіз ринку та юридичного супроводу на предмет сумісності продукту та законодавства країни, до якої ми будемо далі заходити.

  4. Перекласти сайт та додатки на мову країни, в якій прагнемо розвивати бізнес далі. Зараз сайт працює на 3-х мовах Українська, Англійська та Російська.

Після розв'язання цих питань ми розпочнемо масштабувати Компанію по всьому світу.

Якщо залишилися питання, напишіть в Чат, Telegram або Watsapp

Поставити запитання у чаті